DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Vali Dr.Ozan Balcı; Reşadiye Termal kaplıcalarına değer kazandıracağız

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vali Dr.Ozan Balcı; Reşadiye Termal kaplıcalarına değer kazandıracağız

Tokat Valisi Dr.Ozan Balcı, beraberinde Tokat Belediye başkanı Eyüp Eroğlu, TSO başkanı Ali Çelik, Reşadiye Belediye başkanı Mustafa Yılmaz’la birlikte Reşadiye kaplıca bölgesinde incelemelerde bulundu.

Vali Balcı, Reşadiye kaplıca bölgesinin önemini vurgulayarak “bu bölgeyi çok daha değerli hale getireceğiz” dedi.

Reşadiye Belediye başkanı Mustafa Yılmaz’da yaptığı açıklamada “ Kaplıcada sondajla ilgili bu hafta ihaleye çıkılacak. 10- 15 güne kadarda köylere hizmet götürme birliği tarafından ihalesi yapılacaktır.Sondaj çalışmasından önemli sonuçlar alacağımıza inanıyorum”dedi.

Başkan Yılmaz, “Kaplıca bölgemizde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi ile ilgili çalışmalarının olduğunu belirterek, Bakanlıkla gerekli yazışmaları yaptıklarını belirterek, Reşadiye’miz için önemli adımlar atıyoruz ve karşılığınıda alacağız” dedi.

Başkan Mustafa Yılmaz, şehrimize bu hizmetlerin gelmesinde öncülük ederek, yardım ve desteklerini esirgemeyen Valimiz Dr.Ozan Balcı’ya, Bölge Milletvekillerimiz Özlem Zengin, Yusuf Beyazit, Mustafa Arslan’a İl Genel Meclisi Başkanımız Erol Duyum ve Meclis üyelerimize de teşekkür ediyorum dedi.

YORUM YAP