DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

TOKAT 1969 FORMALARINA YOĞUN İLGİ

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, geçtiğimiz gün olağan divan kurulunda kendilerine yönelik eleştiriler ve bazı üyelerin seçim çağrısında bulunmasına yanıt verdi.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
TOKAT 1969 FORMALARINA YOĞUN İLGİ

Tokat 1. Amatör Ligi’nde mücadele eden Tokat 1969 Spor Kulübü sosyal medya hesabından satışa sunduğu formalara Tokatlılar yoğun ilgi gösteriyor.

Tokat 1. Amatör Ligi takımı Tokat 1969 Spor Kulübü gelecek sezon çalışmalarına başladı. 8 Mart’ta Gaziosmanpaşa Stadyumu’nda Erbaa Gençlikspor arasında oynanan Tokat Amatör Ligi Play-Off Final maçında 1-0 yenilerek hayallerine veda etmişti. Gelecek sezon daha iddialı, güçlü kadro ve taraftara futbol zevki veren bir takım izletmek için kollarını sıvadı.

4 Mayıs günü sosyal medya hesabından satışı sunduğu formalar Tokatlı taraftardan ilgi gördü. Atkıyı 30 liradan, Formaya 70 liradan satışı sunduğu ürünlerde şuana kadar 150 forma satışı gerçekleşti. Formalara özellikle gurbetteki Tokatlılarda yoğun talep gördü.

Tokat 1969 Spor Kulübü forma satışından sorumlu Alaattin Çınar ve Fuat Merdane satışa sunulan formalar hakkında WhatsApp üzerinden açıklamalarda bulundular.

ALAATTİN ÇINAR: “ŞUANA KADAR 100-150 TANE SİPARİŞ VAR, BİZ BUNUN DAHA FAZLA OLACAĞINA İNANIYORUZ”

Türkiye’nin her tarafından talepler olduğunu belirten Alaattin Çınar, “kargo aracılığıyla tüm taraftarlarımıza formaları göndermeye çalışıyoruz. Şuana kadar 100-150 tane sipariş var, biz bunun daha fazla olacağına inanıyoruz. İlk talepleri karşılamaya çalıştık. Bizim şahsi ve kulübün sosyal medya hesaplarından bizlerle iletişime geçerek forma alabilir taraftarlarımız. Şuana kadar açıklamamın ilk başında belirttiğim gibi 100-150 forma siparişi aldım. Bununla sadece biz ilgilenmiyoruz, diğer taraftar gurubunda ki arkadaşlarımızda destek oluyorlar. Tokat 1969 Spor Kulübü resmi sayfası olmak üzere, taraftar sayfaları ve bununla ilgilenen taraftar liderlerimiz siparişleri alıyorlar. Kulüp Başkanımız Salih Kutlu’ya siparişlerini verebiliyorlar. Bu konuda sipariş vermek isteyen taraftarlarımıza her türlü yardımcı oluyoruz. Tamamen Sosyal Medya üzerinden siparişleri alıyoruz.” diye konuştu.

FUAT MERDANE: “KULÜBE KATKI OLMASI AMACIYLA FORMA HARİCİNDE TOKAT 1969 SPOR KULÜBÜ ADINA BAŞKA ÜRÜNLERDE HAZIRLANACAK”

Taraftarların formalara yoğun ilgisi olduğunu ifade eden Fuat Merdane, “genellikle il dışında yaşayan taraftarlarımız ilgi gösteriyor. Son zamanlarda ilimizde ki vatandaşlarımızdan da ilgi ve alaka olmaya başladı. Covid-19 salgınından dolayı spor adına her şey durdu, hayat yeniden normale döndüğünde ilginin daha da artacağının farkındayız. Yeni sezonda inşallah kulübe katkı olması amacıyla forma haricinde Tokat 1969 Spor Kulübü adına başka ürünlerde hazırlanacak. Yine taraftarlarımızın tamamen kulübe destek verme adına bu tür çalışmalar olacaktır. Bizler öncelikle Tokat’ta futbol sevdaları olarak bu tür işlerin gönülleriyiz. Tabi ki bizleri tribünlerden tanıyan insanlarımız var, onlar bize ulaşıyorlar. Gerek sosyal medya hesaptan gerekse taraftar grup sayfalarından. Tokatlılara bu konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. İlgiden bahsetmek gerekirse, çok yoğun bir ilgi var gerçekten. Özellikle şehir dışından bizlere ulaştığını görüyoruz Tokatlıların. Söylediğim gibi biz bu işin gönülleriyiz, Tokat 1969 Spor Kulübü böyle bir şey düşünüp taraftarlarımıza forma ulaştırıyor. Bizler taraftar olarak bu anlamda yardımcı olamaya çalışıyoruz. Hem kulübe hemde taraftarlarımıza bu şekilde destek olmaya çalışıyoruz. Bu konu desteklerini esirgemeyen Tokatlı taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

YORUM YAP

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR