DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ŞEHİR BULUŞMALARI İÇİN VEKİL SABRİ ÖZTÜRK REŞADİYE’DE

Yayınlanma Tarihi : Google News
ŞEHİR BULUŞMALARI İÇİN VEKİL SABRİ ÖZTÜRK REŞADİYE’DE

Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk Şehir Buluşmaları Kapsamında Reşadiye İlçesini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla “Şehir Buluşmaları” kapsamında Ak Parti İlçe binasında, İlçe Başkanı Yakup Karaca,Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz,Kadın Kolları Başkanı Sevim Akça ve Gençlik kolları Başkanı Muhammet Mustafa Oğuz tarafından karşılanan Sabri Öztürk burada teşkilat mensuplarına hitap etti.

Öztürk “Ak Parti Genel Merkezimizin düzenlemiş olduğu “Şehir Buluşmaları” program çerçevesinde görev gereği her milletvekili bir ilçeye ziyaret düzenliyor. Bende bugün Reşadiye’de teşkilatımızın proğramında beraberiz” dedi.

Öztürk konuşmasının devamında, “Milletle devleti bütünleştiren, lideriyle halkıyla büyük bir başarı kazanıp büyük bir yolda Türkiye ilerliyor.Gelinen noktada şimdi Türkiye’nin gelişmesini istemeyenler, tüm batılı ülkeler, batılı lobiler, güçler, içerideki uzantıları, bazı siyasi partiler, liderler dahil bazı gazeteciler bazı STK’lar dahil Türkiye’nin gelişmesinden bağımsız olmasından, batının bir kurşun askeri olmasını reddeden, bağımsız milli yerli davranan Türkiye istemeyen güçler şimdi tek fırsat olarak 2023 seçimlerini bekliyorlar.Bütün projelerini yaptılar bütün hazırlıklarını yaptılar.Halkı da kandıracaklarını düşünüyorlar.Tek amaçları Türkiye’de Ak Parti iktidarı devrilsin, Tayyip Erdoğan’ı iş başından bir şekilde halkıda kandırarak etkileyerek iş başından alalım.Ondan sonra batının kukla bir yönetimi olsun, istediğimizi Türkiye’ye yaptıralım istiyorlar.2023 seçimlerine giderken bu tarihi okumayı yapmamız lazım.20 yılda Türkiye nereden nereye geldi.Bunları düşünerek, muhasebe ederek seçime gitmemiz lazım.Buradaki bütün teşkilat mensuplarımız bu işin farkındasınız.Bütün gönüldaşlarımızla el birliği yaparak bu seçimi almamız lazım” dedi.

İlçe teşkilatındaki toplantıdan sonra esnaf ziyaretleri yapılarak İlçe merkezi esnaflarının istek ve talepleri dinlendi.

Ak Parti İlçe Başkanı Yakup Karaca program bitiminde yaptığı açıklamada “Şehir buluşmaları çerçevesinde ilçemizi ziyaret eden değerli Giresun milletvekilimiz Sabri Öztürk’le birlikte ilçe buluşmasında verimli bir gün geçirdik.Teşkilat toplantımızdan sonra esnaflarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Çözümü noktasında milletvekilimiz notlarını aldı ve konuların muhataplarına ileteceğini söyledi. Ziyaretlerinden ve ilçemize desteklerinden dolayı kıymetli milletvekilimiz Sabri Öztürk’e teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM YAP