DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

REŞADİYELİ İŞ İNSANI SALİH KOÇ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Yayınlanma Tarihi : Google News
REŞADİYELİ İŞ İNSANI SALİH KOÇ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

2024 yerel seçimlerine 8 aydan az bir zaman kala aday adayları adaylık açıklamalarını yapmaya başladılar.

Cimitekke beldesinde adaylık açıklamasını Reşadiye esnaflarından Salih Koç yaptı.Beldede düzenlenen ve geniş bir katılımın olduğu toplantıda açıklamalarda bulunan Salih Koç, “Cimitekke halkının ve değerli büyüklerimin, kardeşlerimin desteğiyle adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Salih Koç konuşmasının devamında, “Siz değerli büyüklerimin kardeşlerimin desteği benim için çok önemli bu süreçte hepinizin desteğini bekliyor yanımda görmek istiyorum.

Bilindiği üzere 35 yıldır esnafım sizlerin içesinde büyüdüm kiminin yeğeni kiminin yakın arkadaşı kiminin abisi oldum. Rabbim bu zamana kadar beni utandırmadı hiçbir hileli işe bulaşmadım Beytül Mal yani Devletin malı emin ellere geçecek merak etmeyin.Kamunun hizmetine sunulmuş araçlar işçiler, bütçe, kamuya yani vatandaşa hizmet edecek.Başkanlık makamı sonuna kadar size ve hizmete açık olacak.Biz bu yola Allahın rızasını kazanmaya çıktık bundan hiçbirinizin şüphesi olmasın.Hedefe adım adın yürüyoruz Herkese ulaşacağız Çalmadık kapı,girmediğimiz gönül bırakmayacağız yediden yetmişe herkese dokunacağız kimse bu halkanın dışında kalmayacak burada bulunmayan, ulaşamadığımız gurbetteki kardeşlerimizinde desteğini kalbimizde hissettik.Yapılan görüşme ve istişareler sonunda Cimitekke beldemizin tüm mahalleleri güçlü desteğini esirgemedi hepinizden Allah razı olsun. Sözlerimi sonlandırırken bir kez daha siz büyüklerim ve kardeşlerimin sonsuz desteğini bekliyorum bu destek bana en büyük referans olacaktır.Seçimlerin Beldemize halkımıza hayırlı olmasını sürecin dostça, kardeşçe geçmesini temenni ediyorum.Hepinizi Allaha emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Toplantıya MHP Reşadiye İlçe başkanı Erol Şimşek, önceki dönem belediye başkanı Erol Aydın ve çok sayıda Cimitekke’li vatandaşlar katıldı.

YORUM YAP