DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Reşadiye Kaymakamı Ahmet Tan’ın Kurban Bayramı mesajı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Reşadiye Kaymakamı Ahmet Tan’ın Kurban Bayramı mesajı

Reşadiye Kaymakamı Ahmet Tan,Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kaymakam Tan mesajında;

“Kurban Bayramı’nın manevi atmosferini hep birlikte yaşadığımız bu güzel günlerde, size ve ailenize sağlık, huzur ve mutluluk dileklerimi sunarım. Kurban Bayramı’nın getirdiği manevi güzelliklerin, barış ve hoşgörü ortamında yaşanmasını temenni ederim.

Bu mübarek günlerde, ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın ve sevdiklerimizle birlikte olmanın mutluluğunu paylaşırken sevdiklerimize sağ sağlim ulaşabilmek ve bayram sevincimizi gölgede bırakmamak adına, sizlerin alınan trafik tedbirlerine uymanızı önemle rica ederim.  Trafikte dikkatli ve sabırlı olmak, hepimizin güvenliği için büyük önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra, kurban kesimlerini yetkili kurban kesim alanlarında yapmanızı ve çevrenize karşı daha duyarlı olmanızı hatırlatmak isterim.

Bu vesileyle; ülkemizin huzur ve güvenliği için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi rahmetle anıyor, başta şehit ailelerimiz olmak üzere tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum “ifadelerini kullandı.

YORUM YAP