DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Reşadiye dayanışma derneği kuruluşunun 5.yılında

Yayınlanma Tarihi : Google News
Reşadiye dayanışma derneği kuruluşunun 5.yılında

Ankara’da yaşayan Reşadiye’liler tarafından Emekli Tuğgeneral Kemal Korkmaz’ın başkanlığında 30 Mart 2016 yılında kurulan Reşadiye dayanışma derneği 5.kuruluş yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Reşadiye ortak paydasına vurgu yapılan, dernek başkanı Kemal Korkmaz imzasıyla yayınlanan mesaj;

“Çok kıymetli hemşerilerim hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum 30 Mart 2016 yılında kurulan Reşadiye dayanışma derneğimizin beşinci yılını kutluyoruz beş yıl içerisinde derneğimize emek vermiş olan tüm hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum .
Yine derneğimizin kuruluşunun ilk döneminde derneğimizin muhasipliğini yapmış olan ve rahmetli olan merhum izzet Er beye de bir kez daha Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum .
Sevgili hemşerilerimiz bir seneye yakın bir zamandır salgın nedeniyle hem bir araya gelemiyoruz hem de sosyal planlı faaliyetlerimizi icra edemedik .
çabalarımız gayretlerimiz derneğimizi ilkeleri ile her türlü siyasi etki alanından uzakta ve ortak paydada ,genelde Türkiye cumhuriyeti devletimiz ve temel nitelikleri özel de Reşadiyelilik paydası esas olarak faaliyetlerini ve varlığını sürdürmeye devam edecektir.
Derneğimizin kurumsal yapısını güçlendirmek ,çok daha fazla hemşehrimize ulaşabilmek çabalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz .
Maksadını aşan söylemlerden uzak buradan başka yerlere ve etki alanlarına karışılmadan ,ama iletişimi istişareyi eksik etmeden ilişkilerimizi sürdürmeye devam edeceğiz .
İnşallah Tüm Reşadiyelilerin Başkentte buluşması günü ve vegecesini ilerleyen zamanda salgının seyrine göre planlayıp icra edeceğiz ..
Bu duygularla Tüm hemşehrilerime sağlıklı zamanlar diliyorum .Yönetim kurulu olarak Sevgi saygı selamlarımızı sunarız.”

YORUM YAP