DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

REŞADİYE CUMHUR İTTİFAKI IŞTIŞARE TOPLANTISI YAPTI

Yayınlanma Tarihi : Google News
REŞADİYE CUMHUR İTTİFAKI IŞTIŞARE TOPLANTISI YAPTI

Cumhur ittifakı ortakları AK Parti ve MHP Reşadiye İlçe başkanları, İl genel ve Belediye Meclis üyeleri, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz’ın ev sahipliğinde Zinav gölü Tesislerinde bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

AK Parti Reşadiye İlçe Başkanı Yakup Karaca başkanlığında gerçekleştirilen Cumhur ittifakı istişare toplantısına, AK Parti Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Reşadiye İlçe Başkanı Erol Şimşek, Ülkü Ocakları Başkanı Batuhan Kargılı, AK Parti ve MHP’li İl Genel, Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Toplantıda ülke gündemi, yerel yatırımlar ve yaklaşan 2023 genel seçimlerine ilişkin istişarelerde bulunulurken birlik beraberlik mesajı verildi.

AK Parti İlçe Başkanı Yakup Karaca yaptığı açıklamada; “Cumhur İttifakımız olan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Erol Şimşek ve Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, İl Genel, Belediye Meclis üyelerimizin katılımı ile toplantımızı gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olsun. Belediye Başkanım Mustafa Yılmaz başta olmak üzere, ekibine bu güzel ev sahipliği için teşekkür ederim.” dedi.

MHP İlçe Başkanı Erol Şimşek de; “MHP ve Ak Partili seçilmiş arkadaşlarımızın katılımıyla, Zinav’da bir araya geldik.Bizler Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda Cumhur ittifakına en güçlü bir şekilde destek veriyoruz.Reşadiye’nin yerel ve genel sorunlarını istişare ettik.Cumhur ittifakı ortakları olarak ülke gündemine dair sohbet ederken yaklaşan genel seçimlere dönük yapılacak çalışmaların planlamasını yaptık” dedi.

YORUM YAP