DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

REŞADİYE AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BULUŞTURDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
REŞADİYE AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BULUŞTURDU

AK Parti Reşadiye Gençlik Kolları, akşam saatlerinde Alparsan Türkeş parkında gerçekleştirdikleri toplantıda bir araya geldi.

Gençlerin siyaseti daha iyi anlaması ve daha aktif rol almalarını sağlamak amacıyla çalışmalarına devam eden AK Parti Reşadiye Gençlik Kolları, düzenledikleri toplantıda AK Gençler ile bir araya geldi.

Toplantıda konuşan Reşadiye Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Mustafa Oğuz, “2023 genel seçimlerinde başarıya ulaşmalıyız.Bu sebeple sizlerin çalışmaları partimiz ve ülkemizin geleceği açısından büyük bir öneme sahip. Sizler bu bilinç ile Reşadiye’mizde çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmamak için mücadele etmelisiniz.” dedi.

Toplantıya katılan Ak Parti İlçe başkanı Yakup Karaca,”Biz bu buluşmayı yaparak sizlerin fikirlerinizi almak istedik.ilçemiz hakkında, faaliyetlerimiz hakkında fikirlerinize açığız.Belediye başkanımızla birlikte sizleri dinlemek için buradayız”dedi.

Belediye başkanı Mustafa Yılmaz’da gençlere bir konuşma yaparak, Reşadiye Belediyesinin hizmetlerinden bahsetti.Gençlere kapısının her daim açık olduğunu söyleyen Başkan Yılmaz, şehrin yönetiminde siz gençlerin görüş ve önerilerinizden yararlanmak istiyorum dedi.

 

 

YORUM YAP