DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ARSLAN; REŞADİYE ‘YE YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Yayınlanma Tarihi : Google News
MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ARSLAN; REŞADİYE ‘YE YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, beraberinde İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, İl yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Reşadiye’de bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu. Ziyarete Ak Parti Reşadiye İlçe başkanı Yakup Karaca, Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz ve beraberindekiler eşlik ettiler.

Ak Parti Reşadiye İlçe başkanlığınca düzenlenen program, ilk olarak Reşadiye’nin mahalle, belde ve köy muhtarlarının katılımıyla yapılan toplantı ile başladı.

Toplantıda Milletvekili Mustafa Arslan, bugüne kadar Reşadiye ve köylerine yapılan yatırımlarla ilgili bilgiler verdi.Muhtarların taleplerini ve sorunlarını dinleyen Milletvekili Arslan, gerekli notları aldığını, eksik kalan hizmetleri en kısa sürede tamamlayacaklarını söyledi.

Muhtarlar toplantısından sonra Belediye ziyareti yapan Arslan, burada Belediye Başkanından yapılan işlerle ilgili bilgi adı.

Belediye ziyareti sonrası Kaymakamlık makamına geçen Milletvekili Arslan , yeni atanan Kaymakam Talat Tabur’a “görevinin kendisine,ilçemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

Milletvekili Arslan; Kaymakamlık ziyareti sonrasında sırasıyla, inşaatı devam eden İlçe kütüphanesi, Kızılcaören gurup yolu yol genişletme çalışması, Belediye GES sahasını ve İlçe jandarma binası için önerilen alanda incelemelerde bulundu.

Tozanlı bölgesi muhtarlarının toplantı sırasında  bölge yollarının yapılması ile ilgili taleplerini yerinde görmek amacıyla, bölgeye giden Mustafa Arslan, buradan Reşadiye ziyaretini bitirdi.

YORUM YAP