DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MHP’NİN ADAYI ERGÜL ÜNAL, TEK TEK SIRALADI: 55’İNCİ YILDA, 55 PROJE !

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP’NİN ADAYI ERGÜL ÜNAL, TEK TEK SIRALADI: 55’İNCİ YILDA, 55 PROJE !

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Reşadiye Belediye Başkan Adayı Ergül Ünal, Reşadiye’nin gelişimi için planladığı 55 maddelik projelerini duyurdu.

  

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Reşadiye Belediye Başkan Adayı Ergül Ünal, “Biz Hazırız, Reşadiye’miz Hazır” temasıyla ekibiyle birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Biz Reşadiye’mize  sizinle birlikte çok şey kazandıracağız diyen Ünal, ” Reşadiye’mizin hem fiziki yapısına hem de gönül tellerine dokunacağız . Birbirinden değerli ve her türlü donanıma sahip Belediye Meclis Üyesi adaylarımızla biz hazırız.

Milliyetçi Hareket Partisi , Cumhur İttifakı’nın en önemli ortağıdır . Biz Reşadiye’ye hizmetlerimizi yaparken gönlü Tokat sevdasıyla , Reşadiye sevdasıyla dolu olan herkes bize destek olacaktır. Çünkü  Cumhur Bizim, Reşadiye Hepimizin”

MHP’nin Belediye Başkan Adayı Ünal, modern şehircilik vizyonuyla tasarlanacak projeleri tek tek sıraladı.

MHP adayı Ünal’ın, ilçenin gelişimi için planladığı 55 projesi şu şekilde:

“Şehir girişi düzenlemesi ve peyzaj projesi, otobüs terminali, yöresel ürünler pazarı, Kelkit Çayı rekreasyon alanı ve şehir parkı (Kanal Reşadiye) projesi, kültür sanat projesi, düğün ve kongre salonu, öğrenci yurdu, ücretsiz ulaşım desteği, kapalı pazar alanı ve iş merkezi projesi, şehir otoparkı ve minibüs durakları projesi, seyir terasları, sokak sağlıklaştırması, hanımlar konağı projesi, Öğretmenevi projesi, akıllı vezne, temiz şehir Reşadiye, hayvan barınağı, hayır çarşısı ve gıda bankası, meslek edindirme kursları, bebek ve çocuk kütüphanesi projesi, kaplıca bungalov evler, kaplıca fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi projesi, yeni kaplıca oteli, kaplıca mesire alanı, Zinav ATV turu ve kamping alanı projesi, çocuk parkları, turizm turları, sünnet şöleni, jeotermal sera, topraksız tarım projesi, jeotermal sıvı co2, güneş enerjisi santrali, mezbaha ve hayvan pazarı projesi, soğuk hava deposu, TKDK, DOKAP, İŞ-KUR danışmanlık desteği, özel sektör yatırım desteği, sanayi sitesi içme suyu projesi, sanayi sitesi mücavir alanı projesi, sanayi sitesi ışıklandırma projesi, sanayi sitesi temizlik, ek sanayi bölgesi, yeni çöp deposu alanı projesi, imar ve şehirleşme planı, kentsel dönüşüm, sosyal konut projesi, TOKİ sosyal konut projesi, yeni mezarlık alanı, mobil taziye çadırı, şehir stadı kapalı tribün projesi, amatör spor ve okul kulüplerine destek, öğrencilere özel ücretsiz deneme sınavı, ücretsiz su desteği (şehit yakınları, gazi ve emekliler), köprü, yol ve şehir otoparkları projesi”

YORUM YAP