DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MHP İLÇE TEŞKİLATI 2023 SEÇİM STARTINI VERDİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP İLÇE TEŞKİLATI 2023 SEÇİM STARTINI VERDİ

MHP İl Başkanlığı öncülüğünde Reşadiye ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen “Güçlü siyaset lider ülke Türkiye hedef 2023 istişare toplantısına” yoğun katılım oldu.

Toplantıya MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, İl Başkanı Mustafa İpek, yönetim kurulu üyeleri, Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, Çevreli belediye Başkanı Şadi Ertan Soysal, Reşadiye İlçe Başkanı Erol Şimşek,Bereketli Belediye Başkanı Necati Şahin, İl Genel Meclis üyesi Ali Erdem, Belediye Meclis üyeleri, STK temsilcileri ve çok sayıda partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını İlçe başkanı Erol Şimşek yaptı.İl Başkanı Mustafa İpek’in konuşmasından sonra söz alan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Cumhur İttifakı’nın önemini dile getirdi.

Milletvekili Yücel Bulut”Milliyetçi Hareket Partisi Tokat teşkilatı olarak cumhur ittifakına şartsız, karşılıksız bir şekilde uygun hareket ediyoruz. Hedef 2023, lider ülke Türkiye’ vizyonuna sahip çıkacağız. Lider ülke Türkiye hedefine ulaşmak için üzerimize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız” dedi.

YORUM YAP