DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MHP ADAYI ERGÜL ÜNAL GENÇLERE SESLENDİ; BU EKİP DAĞLARI DELER

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP ADAYI ERGÜL ÜNAL GENÇLERE SESLENDİ; BU EKİP DAĞLARI DELER

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Reşadiye Belediye Başkan Adayı Ergül Ünal, 31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken düzenlediği gençlerle buluşma programında onların sorunlarını dinledi ve  Reşadiye’nin geleceğine yön verecek projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

MHP Reşadiye Belediye Başkan Adayı Ergül Ünal, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Gün boyu ziyaretlerine devam eden Ünal, günün son programında ise ilçe merkezinde bulunan bir kafede gençlerle bir araya geldi. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Ünal, gençlerle yakından ilgilenirken, yeni dönemde gençlik merkezleri ve gençlere yönelik istihdam projelerini hayata geçireceklerini ifade etti.


İlçenin geleceğinde en önemli faktörün genç nesiller olduğunu vurgulayan Ergül Ünal, “ Sizlerin desteğiyle gönüllere dokunacağız, fiziki anlamda dokunacağız , çocuklarımıza ve torunlarımıza rahat, yaşanabilir, refah seviyesi yüksek, her şeyiyle dört dörtlük güzel bir şehir bırakacağız.Bunun için başkanlığa talibim” dedi.

CUMHUR İTTİFAKININ EN ÖNEMLİ ORTAĞIYIZ

Konuşmasında Cumhur ittifakının en önemli ortağının MHP olduğunun altını çizen Ünal, ” Cumhur ittifakı olarak çoğu yerlerde Ak Parti, çoğu yerlerde MHP aday gösterdi.Bazı yerlerde her iki parti ayrı ayrı aday gösterdi.Reşadiye bunlardan birisi.Biz kampanyalarımızda vadettiğimiz, projeye aldığımız hizmetlerimizi yaparken Ak Partiden daha fazla istifade etme hakkına sahibiz.Çünkü biz onların ortağıyız.Tokat Milletvekilimiz Yücel Bulut olmak üzere Ak Partinin üç Milletvekilinden, Reşadiye doğumlu diğer illerde siyaset yapan Milletvekillilerimizden her türlü hizmeti alacağız.Bu konuda herkes gönlünü ferah tutsun.Ben kendimden eminim” ifadelerini kullandı.

HİÇ KİMSEYİ ÜZMEYİN KIRMAYIN

Hiç kimseyi bedeninizle, dilinizle, hareketlerinizle üzmeyin diyen Ünal, ” Aman hiç kimseye onun iki oyu var nereye giderse gitsin demeyin.Size oy vermiyorum derse bile onu saygıyla karşılayın.Vermezsen verme demeyin.İki oyu olan adam mağduru oynadığı zaman yüz, ikiyüz, üçyüz oya sebebiyet veriyor.Biz severek, muhabbet ederek, konuşarak, sevilerek 31 Mart’a gideceğiz.Biz gönüller yapmaya geliyoruz” dedi.

Ünal’ın gençlerle yaptığı sohbete, MHP Reşadiye İlçe Başkanı Erol Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ülkü Ocakları Başkanı Batuhan Kargılı, İl Genel Meclis Üyesi Adayları, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda genç katıldı.

MHP Reşadiye Belediye Başkan Adayı Ünal, program sonunda gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM YAP