DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

REŞADİYE ESKİ KAYMAKAMI YENİ VALİ’DEN İLK İLÇE ZİYARETİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
REŞADİYE ESKİ KAYMAKAMI YENİ VALİ’DEN İLK İLÇE ZİYARETİ

1996 yılında Reşadiye Kaymakam vekilliği görevi yapan, son valiler kararnamesi ile Tokat’a Vali olarak atanan Numan Hatipoğlu, ilk İlçe ziyaretini Reşadiye ilçesine gerçekleştirdi.

İlk olarak Reşadiye Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Hatipoğlu’nu, Kaymakam Talat Tabur  ve İlçe Protokolü karşıladı.Burada bir müddet kalan Vali Hatipoğlu, Kaymakam Tabur’dan ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyareti sonrasında, Belediye’ye geçen Vali Hatipoğlu’nu, Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz ve Belediye Meclis üyeleri karşıladı. Vali Hatipoğlu’na Başkan Yılmaz tarafından ilçedeki yatırımlarla ilgili brifing verildi.

Yeni yapılan İlçe Halk kütüphanesinde incelemelerde bulunan Vali Hatipoğlu buradan Şehit Ömer Yılmaz’ın ailesini ziyaret etti.

Özel Anne Sevgisi rehabilitasyon merkezinde öğrenci ve öğretmenleri ile bir araya gelen Vali Hatipoğlu, Reşadiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama oteli inşaatındaki incelemeleri sonrasında , işletmesi Reşadiye Belediyesi tarafından yapılan Zınav Gölü Tabiat Parkı tesislerine geçti.

Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz’dan, Zınav’la ilgili bilgiler alan Vali Numan Hatipoğlu Reşadiye’den ayrıldı.

Reşadiye ziyareti ile ilgili bilgi veren Vali Numan Hatipoğlu ” 26 yıl önce Reşadiye Kaymakam vekili olarak ilk defa aktif kaymakamlığa başlamıştım. Bugün de Tokat Valisi olarak ilk görev yerim olan Reşadiye ilçemize ziyarette bulunduk. Ziyadesi ile memnun kaldım.Bu anlamda bizi bu göreve layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya şükranlarımı ifade etmek isterim. Bizler 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda büyük bir kararlılık içerisinde azimle çalışmaya devam edeceğiz”dedi.

Reşadiye ziyaretine Tokat İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma komutanı Bahri Bostancı, Özel idare Genel Sekreteri Recep Gökçe, Ak Parti İlçe Başkanı Yakup Karaca ve Reşadiye Ak Parti, MHP, İl Genel Meclis Üyeleri katıldılar.

YORUM YAP