REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

resadiyehaber.net

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CHP, REŞADİYE’DE ÇITAYI YÜKSELTTİ; YILMAZ: BU SEÇİMİ KAZANACAĞIZ ALGILAR TARİH OLACAK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
CHP, REŞADİYE’DE ÇITAYI YÜKSELTTİ; YILMAZ: BU SEÇİMİ KAZANACAĞIZ ALGILAR TARİH OLACAK
06 Mart 2024 - 9:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

31 Mart yerel seçimlerine   25 gün kala, partilerin Reşadiye de çalışmaları ivme kazandı, meydanlar ısındı.

Son olarak, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz Reşadiye’ye gelerek CHP adayı Gültekin Yılmaz’a destek istedi, Kadim Durmaz, ‘Adayımız, ilçe için gerçekten bir şanstır’ dedi.

Özellikle, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Reşadiye Belediyesi’nin ortak projeler yürüteceğini bildiğini ifade eden, Durmaz; ‘Biliyor ve inanıyorum ki ne Ekrem Başkan, ne de Mansur Başkan; Reşadiye  Belediyemizden  Gültekin Yılmaz ile elini çekmeyecektir’ şeklinde konuştu.

Bire bir, esnaf ve vatandaşlarla dertleşen, Milletvekili Durmaz, ‘Reşadiyeli, aynı görüşe sahip iki partiye mahkum değildir, bugün artık iktidar partisi ve MHP aynı parti şeklini almıştir. Farklı parti değildir, Reşadiyeli’de alternatifsiz olamaz, aynı şeyleri yaparak, kimse farklı sonuç alamaz, 20 senedir yapamadılar işte. Ne yapabileceklerdi  de kim engelledi? Beka sorunu dedikleri şey de, ne ise 25  senedir iktidardalar, ortakları da yanında, neden engellememişler? Reşadiye’nin de artık sosyal belediyecilikle tanışma vakti gelmiştir Reşadiye’de beka sorunu, emeklinin, esnafın, kaynamayan et tenceresidir’ ifadelerini kullandı.

GÜLTEKİN YILMAZ:

ALGILARI YIKACAGIZ, REŞADİYELİ NE YAPACAĞINI BİLİR

Açıkladıkları ’60 Proje’ ile Reşadiye’de seçim çalışmalarını yürüten CHP Belediye Başkan Adayı Gültekin Yılmaz ise, ülke siyasetinden ziyade Reşadiye özelinde sorunlara kafa yorduklarını,  bentonit (kil) madeni, deprem, çevre temizliği ve ‘Reşadiye kart’ konusunda çok iyi hazırlandıklarını söyledi. Her emekliye ‘Reşadiye kart’ vasıtası ile aylık  750 liralık bir destek sağlayacaklarını anlatan CHP adayı Gültekin Yılmaz, bu kartlar sadece Reşadiye esnafında kullanılabilecek, böylece esnafımız da, emeklimiz de biraz daha nefes alabilecek diye konuştu.

Özellikle her 50 senede Reşadiye de bir yıkım depremi olduğunu belirten Yılmaz, ‘en son deprem Reşadiye de 1939 ve 42 de oldu, yani bu 50 senede deprem olmadı. Reşadiye’nin depremi gelmiştir, acilen, yarın hazırlık şarttır’ dedi. İlçede direkt fay hattının tam üstünde okul ve kamu binaları olduğunu, köprünün hemen yenilenmesi gerektiğini söyleyen Yılmaz; bu köprü depremde bizi taşımaz, inanmayan Hatay’daki duruma baksın, Maraş’a baksın dedi.

Reşadiye de halinden memnun olmayanlar, hatta kızgın olanlar 2 tane Reşadiye kadar sayıya sahip. Ben inanıyorum ki, bu hemşehrilerim, sandıkta gereğini yapacaktır şeklinde konuştu.

CHP Adayı Gültekin Yılmaz, gece, sabah uyumuyoruz, kimseyi rahatsız etmeden videolar çekip, hemşehrilerimize sorunları ve çözüm yollarını gösteriyoruz, D-100 karayolundan, Osmancık ilçesinin yarısı kadar bile yararlansak bize yeter diye devam etti.

Gültekin Yılmaz konuşmasını şöyle sürdürdü:

Reşadiye’de yardım alan 1500 den fazla hemşehrimiz var, bu ilçede 01 tane otopark yok, yaşlı misafir evi yok, meydanı da trafiğe kapatarak yürüyüş yoluna çevirmeliyiz, bunlari biz, büyükşehir belediye başkanlarımız ile ortaklaşa planlarımız ile tabi ki sağlayabiliriz.

Ancak Reşadiye de anlamsız üç şey var ki akıl ile bağdaşmıyor.
1- Herkes memun değil, ama gene de takım tutar gibi parti tutuyorlar,

2- ‘Reşadiye de başka bir yer dir, şu kitle kazanmaz, bu parti alamaz’ diye algılar var. Hayatımda Türkiye’de gitmedigim ilçe, belkide kalmadı, Reşadiye başka bir yer falan degil. Burada doğduk, burda öleceğiz, Reşadiye de algı siyaseti var, Biz bu seçimi alacağız, o algılarıda yerle bir edeceğiz, ilk gün siz kazanamazsınız’ diyenler, şimdi kazanacağımızı gördü, ‘şöyle de yapalım, böyle de yapalım’ demeye başladı. Kazacacağımızı artık herkes görüyor. Zaten kazanamazsınız diyenlere, Reşadiyenin sağduyulu gençleri, özellikle de kadınları gerekli cevabı bize sahip çıkarak sandıkta verecektir. Reşadiye, ölüm için vakit dolduran insanlar topluluğu değil, müreffeh, özellikle kadınlarının da, gençlerinin de sokakta rahatça  huzur bulacagi bir kent olacaktır. Vizyondaki filmlerin yayınlacağı bir sinemaya neden bizim gençlerimiz gidemesin, neden kadınlar saat 17 den sonra eve tıkanıp kalsın, bu kenti memurların da mutlu görev yapacağı bir şehir haline getireceğiz.

İnanın kazaniyoruz, gelin bir tuğla da siz koyun.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.