DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ REŞADİYE TEŞKİLATI MUHSİN YAZICIOĞLU İÇİN MEVLÜT OKUTTU

Yayınlanma Tarihi : Google News
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ REŞADİYE TEŞKİLATI MUHSİN YAZICIOĞLU İÇİN MEVLÜT OKUTTU

Türk siyasetine damga vuran isimlerden biri olan Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 13. yılında Büyük Birlik Partisi Reşadiye İlçe Teşkilatı’nca düzenlenen mevlit programı ile anıldı.

Büyük Birlik Partisi’nin (BBP)  Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünün 13. yıl dönümü dolayısıyla Büyük Birlik Partisi İlçe Teşkilatı tarafından Mevlid-i Şerif programı düzenlendi.

Reşadiye Merkez  Cami’indeki programda, 13 yıl önce helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden, Yazıcıoğlu ve yol arkadaşları için dualar edildi.

Programa, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Bozçalı Belediye Başkanı Yücel Gülbahar, Büyük Birlik Partisi İlçe Partisi İlçe başkanı Kemal Seylek, İl Genel Meclis üyesi Ali Erdem, Belediye Meclis üyesi Gültekin Yiğit,partililer ve vatandaşlar katıldı. Mevlid-i Şerif programının ardından katılımcılara, gül suyu ve meyve suyu ikramında bulunuldu.

Büyük Birlik Partisi Reşadiye İlçe Başkanı Kemal Seylek,”Dava ve fikir insanı Muhsin Yazıcıoğlu ile tüm şehitler için mevlit programı düzenlediklerini ifade ederek, “Merhum Yazıcıoğlu vatan ve millet sevgisiyle, ilkeli duruşuyla Türk siyasi hayatında iz bırakan liderlerden biridir.Biz de onun yol arkadaşları olarak çizdiği yoldan ayrılmayacağız.Şehit liderimizi ve aynı kazada hayatını kaybedenleri rahmetle anıyoruz.Onun yokluğunu her zaman hissedeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP