DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Başkan Mustafa Yılmaz Mahalle toplantılarına devam ediyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Mustafa Yılmaz Mahalle toplantılarına devam ediyor

Vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek ve çözüm için fikirlerine başvurmak amacıyla Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz tarafından başlatılan “Mahalle Buluşmaları” devam ediyor.Kurtuluş Mahallesi ile devam eden programa katılan Başkan Yılmaz vatandaşları dinlendi.

Programda konuşan Başkan Mustafa Yılmaz, Gönül belediyeciliğini hizmet belediyeciliğiyle buluşturmak için çıktıkları bu yolda vatandaşlarla buluşmaya devam ettiklerini belirterek, “Görev süremiz içerisinde tüm mahallelerimize eşit hizmet götüreceğiz” dedi.

Makamlar geçici, hizmetler kalıcıdır anlayışıyla Reşadiye’yi her alanda bir adım daha ileriye taşımanın gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Yılmaz ” Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Ak Belediyecilik çatısı altında yapacağımız işler ile Reşadiye’mizi daha yaşanabilir bir şehir yapmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.

Konuşmanın ardından mahalle sakinlerini dinleyen, sorun ve şikayetlerini öğrenen Mustafa Yılmaz sorunların hemen çözülmesi için ilgililere talimat verdi.

Mahalle toplantılarının devam edeceğini belirten Başkan Yılmaz “Vatandaşlarımız bu toplantılarımıza katılarak sorunlarını bize iletirlerse memnun olacağım.Amacımız bütün Reşadiye’li hemşehrilerimizle ortak kararlar alarak bu şehri yönetmektir” dedi.

YORUM YAP