DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Başkan Ergül Ünal, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’ü ziyaret etti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Ergül Ünal, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’ü ziyaret etti

Reşadiye Belediye Başkanı Ergül Ünal, ilçeler arası iş birliğini güçlendirmek amacıyla Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’ü ziyaret ederek bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

Bereketli Belediye Başkanı Necati Şahin’inde hazır bulunduğu çalışma toplantısında, Erbaa Park Vadi Millet Bahçesi 2 etap, Çamlık Korupark Millet Bahçesi projeleri Başkan Karagöl tarafından başkanlara anlatıldı.

Başkan Karagöl, ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Karagöl; “Sadece Erbaalıların değil çevre ilçelerden hemşehrilerimizin de sıklıkla ziyaret ettiği Çamlık Korupark ve Park Vadi’miz sosyal yaşama, değer katmaya devam ediyor. Çalışma ziyareti kapsamında ilçemize gelen Reşadiye ve Bereketli belediye başkanlarımız ile belediye meclis üyelerimize Park Vadi Millet Bahçesi 2 etap, Çamlık Korupark Millet Bahçesi projelerimizi anlattık” ifadelerini kullandı.

Reşadiye Belediye Başkanı Ergül Ünal, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Erbaa Belediyesi ile iş birliğini ve komşuluk ilişkilerini daha da güçlendirmeyi hedeflediklerini belirterek, nazik ev sahipliği ve yakın ilgi alakaları için Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’e teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAP