DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AK PARTİDEN ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET

Yayınlanma Tarihi : Google News

Reşadiye Ak Parti İlçe başkanı Yakup Karaca, beraberinde Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Gençlik kolları başkanı Muhammed Mustafa Oğuz,İlçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Reşadiye Ülkü Ocakları başkanlığını ziyaret ettiler.

Ülkü Ocakları başkanı Batuhan Kargılı’nın ev sahipliği yaptığı ziyarette MHP ilçe başkanı Erol Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Meclis üyeleri ve yaklaşık 150 kişinin üzerinde ülkücü gençte hazır bulundular.

Ocak başkanı Batuhan Kargılı yaptığı selamlama konuşmasında ” Biz burada bilinçli Türk gençleri yetiştirmek için elimizden gelen bütün gayreti sarfediyoruz.Bu arkadaşlarımızı yetiştirirken siyasi bir kaygımız yok.Gençlerimizi geleceğe odaklıyoruz.İyi insan olmayı öğretiyoruz.Kendi menfaatlerinden ziyade, memleketin menfaatleri için mücadele etmelerini öğretiyoruz” dedi.

Başkan Kargılı , gençleri her şeyin başında Ehli Sünnet inancı ile yetiştirme gayreti içerisinde olduklarını, sapık itikatların olduğu bir çağda yaşandığını belirtti.

Elimizden gelen neyse onun fazlasını çocuklarımıza vermeye çalışıyoruz diyen Kargılı “ Bizleri kırmayarak buraya gelen Yakup başkanımıza, Mustafa başkanımıza ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum.Sizlerde destek olursanız Reşadiye Ülkü Ocağımıza güzel bir hizmet yeri sağlayacağımızı düşünüyorum.Faaliyetlerimize hem sahada hemde ocakta devam edeceğiz.Her zaman sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız”dedi.

Ziyaret programında Ak Parti İlçe başkanı Yakup Karaca, MHP ilçe başkanı Erol Şimşek, Belediye başkanı Mustafa Yılmaz’da gençlere hitap ederek, Reşadiye ve Türkiye üzerinde genel değerlendirmeler yaparak, Ocak’ta yetişmenin öneminden bahsettiler.

YORUM YAP