DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AK PARTİDE HAREKETLİ SAATLER ! KAZIM ELMAS A.ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK PARTİDE HAREKETLİ SAATLER ! KAZIM ELMAS A.ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Tokat Gençlik Merkezi müdürü Kazım Elmas görevinden istifa ederek, yerel seçimlerde Reşadiye Belediye Başkanlığı aday adaylığı için AK Parti’den başvuru yaptı.

AK Parti’de teşkilat mensupları için sona eren aday adaylığı başvuru süreci, kamu görevlileri için devam ediyor. Kamu görevlilerinin istifa tarihi ise bugün 17.00’da sona erecek.

Aday adaylığı sebebiyle bugün Tokat Gençlik Merkezi Müdürlüğü görevinden istifa eden Kazım Elmas, Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı. Başvurusunu AK Reşadiye İlçe teşkilatına yapan Elmas, İlçe Başkanı Yakup Karaca’ya evraklarını teslim etti.

Ak Parti Reşadiye Belediye Başkan aday adayı olan Kazım Elmas sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak istifasını kamuoyuna duyurdu.

Elmas açıklamasında ” Bu güne kadar kamu ve toplumsal alanlarda yaptığımız görev ve çalışmalarımızda kendi kişisel menfaatini değil toplumsal önceliği, adaletli ve ilkeli olmayı, toplumsal değerlere ve hakkaniyete önem veren bir anlayışı şiar edinen bir kardeşiniz olarak onurla ve şerefle yürüttüğüm Tokat Gençlik Merkezi Müdürlüğü görevimden;Adalet ve Kalkınma Partisinden (AK Parti) Reşadiye Belediye Başkanlığına aday adayı olmak için istifa ediyorum.

Bu anlamda herkesin dua ve desteğine ihtiyacım olduğunu belirtmek istiyorum. Rabbim çıktığımız bu yolu hayırlara vesile kılsın. Bizleri mahcup eylemesin.” dedi.

YORUM YAP