DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AK PARTİ REŞADİYE’DEN ESNAF ZİYARETİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK PARTİ REŞADİYE’DEN ESNAF ZİYARETİ

AK Parti Reşadiye İlçe Başkanı Yakup Karaca,  Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Belediye Meclis üyeleri Gültekin Yiğit, Turgut Şahin, Osman Bozkaya, Ahmet Çakmak Reşadiye merkez esnafını ziyaret ettiler.

STİŞAREYE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

AK Parti Reşadiye İlçe Başkanı Yakup Karaca, AK Parti olarak tüm kesimlerle istişarelere büyük önem verdiklerini belirtti.

Başkan Karaca ” Çarşı merkezimizde hizmet veren esnaf ve çalışanlarlıyla bir araya geldik. Onlarla istişareler yaptık. Bu tür ziyaretler ve yaptığımız istişareler, ilçemiz ve şehrimiz adına önemli.AK Parti Reşadiye İlçe Teşkilatı olarak halkın ve esnafın taleplerini dinleyip çözümler üretmeye çalışıyoruz. Hep birlikte ilçemizi, şehrimizi ve ülkemizi büyütmeye devam edeceğiz. Üretime, istihdama ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlayan esnafımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“ESNAFIMIZIN HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİZ”

Reşadiye esnaflarına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz da, Reşadiye Belediyesi olarak esnaf ve vatandaşın her zaman yanlarında  olduklarını söyledi.

Başkan Mustafa Yılmaz “Alın teriyle çalışan, ilçemizde katma değer üreten esnafımızı İlçe başkanımız ve Meclis üyelerimizle birlikte ziyaret ettik. Esnafımıza hayırlı işler ve bol kazançlar temennilerimizi ilettik. Belediyemizin ihtiyaçlarını yerli esnafımızdan yapmaya büyük özen gösteriyoruz. Esnaflarımızla sürekli görüşüyoruz ve her zaman onların yanında olmaya çalışıyoruz.Esnafımızın güçlü olması Reşadiye’mizin de gücüne güç katar.Birlik beraberlik içerisine Reşadiye’mizi yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar ise kendilerine yakın ilgi göstererek sorun ve taleplerini dikkatle dinleyen AK Partili heyete teşekkür ettiler.

YORUM YAP