DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AK PARTİ REŞADİYE TEŞKİLATI 2023 İÇİN HAZIR

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK PARTİ REŞADİYE TEŞKİLATI 2023 İÇİN HAZIR

Ak Parti Reşadiye teşkilatı yaptıkları geniş katılımlı toplantı ile 2023 hedeflerini ve yapacakları çalışmaları masaya yatırdı.İlçe Başkanlığında yapılan toplantıya ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları ve Belediye Başkanı katıldı.

AK Parti Reşadiye Teşkilatının bugüne kadar büyük başarılara imza attığını ifade eden AK Parti Reşadiye İlçe Başkanı Yakup Karaca “Bugün burada ana kademe teşkilatımız, kadın kollarımız ve gençlik kollarımız, Belediye başkanımız ile  birlikteyiz.Sahada olan, vatandaşla iç içe olan, onların isteklerini bize ileten, siz teşkilat mensuplarımızsınız.İnşallah önümüzdeki dönemi de nasıl yürütebiliriz birlikte planlayacağız” dedi.

Birlik ve beraberliği en üst seviyede tutarak, pekiştirerek ve daha da koordineli olarak önümüzdeki 2023 seçimlerine kadar teşkilat faaliyetlerini yukarılara çıkarmayı hedefliyoruz diyen Başkan Karaca, ” Reşadiye olarak iktidarımız da devasa kamu yatırımları alıyoruz.Yapılan yatırımları elbetteki anlatacağız.Ama burada asıl önemli konumuz vatandaşımızın gönlüne girip, onların hep yanlarında olduğumuzu hissettirebilmektir.Vatandaşlarımızı kıracak üzecek hiç bir hareketin içerisinde olmayacağız.

2023 seçimine adım adım yaklaşıyoruz. Aslında 2023 bir seçimden çok daha fazla anlam içeriyor. Çünkü Türkiye’nin geleceğini belirleyecek.Önümüzdeki süreci hep birlikte en doğru ve en iyi şekilde değerlendirmek, teşkilat faaliyetlerimizi de en doğru şekilde planlamak mecburiyetindeyiz. Öncelikli olarak bu dönem bizlerde üç ana kademe ve Belediyelerimizle beraber teşkilat faaliyetlerini daha mahalle merkezli yapmaya çalışacağız.

Toplantımızdaki her biriniz Reşadiye ilçe başkanının, belediye başkanının, Sayın  Cumhurbaşkanımızın bir vekili olarak sahada vatandaşlarımızla olacaksınız.Sahadaki ziyaretlerimizde hep birlikteyiz. Hedefimiz mümkün olduğunca her kapıyı çalmak ve vatandaşlarımızın halini hatırını sormak olacaktır.İnşallah bu emekler bu gayretler neticesinde de 2023’te ki bu ülkenin bekası için vatandaşlarımızın da desteği ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. Hepinize gayretleriniz ve emekleriniz için bir kere daha teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Toplantıda söz alan Belediye başkanı Mustafa Yılmaz, Ak Parti Reşadiye  İlçe teşkilatının yarın seçim olacakmış gibi hazır olmalarını görmekten mutlu olduğunu söyledi.Bu anlamda AK Parti Reşadiye ilçe teşkilatımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza teşekkür ediyorum diyen Başkan Yılmaz ” 2023 seçimleri için önümüzde az bir zaman kaldı.Birlik beraberlik içerisinde Ak Partimizin gücünü daha çok hissettireceğiz.Bu süreçte Belediye olarak üzerimize düşen ne varsa yapacağız.Reşadiye’de oturan bütün hemşehrilerimize teşkilatımız öncülüğünde ulaşacağız.Belediyecilik hizmetlerinde ayrım yapmadan nasıl herkese ulaşabiliyorsak, parti olarak da herkese ulaşmamız gerekiyor.Benim belediye başkanınız olarak sizden istediğim, vatandaşların sizlere ulaştırdıkları sıkıntıları anında bize ulaştırın.Bizde en kısa zamanda vatandaşlarımızın isteklerine çözüm bulalım” dedi.

YORUM YAP