DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

16 YILDIR İŞLETTİĞİ KANTİNE VEDA ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
16 YILDIR İŞLETTİĞİ KANTİNE VEDA ETTİ

16 yıl önce Yatılı bölge ilköğretim okulunda (Yibo) eşi ile birlikte kantin işletmeye başlayan Ersin Öztürk işlettiği kantine veda etme hazırlığı yapıyor.

Ersin Öztürk’ün Yatılı bölge ilköğretim okulu iken başladığı kantincilik hayatı, okulun Anadolu öğretmen lisesi ve en son Borsa İstanbul fen lisesi olarak isim değiştirmesine rağmen bu günlere kadar devam etti.

Okulların kapanmasına az bir süre kala, son sınıf öğrencilerinin çektirdikleri fotoğraf karelerine giren Ersin Öztürk, ” 16 yıl önce başlayan kantin işletme serüvenine iki ay sonra son veriyoruz.Son mezun edeceğimiz öğrencilerimiz, madem sizde bizimle beraber gidiyorsunuz buyurun aramıza dediler.Kendimizi onların arasında fotoğraf karelerinde bulduk” dedi.

Gittikleri her yerde mezun olan öğrencilerin ilgisiyle karşılaştıklarını söyleyen işletmeci Ersin  Öztürk, ” Öğrencilerimizin meslek sahibi olduklarını gördüğümüzde onlarla mutluluk duyuyoruz.16 yıllık işletmeciliğimiz süresince buranın ekmeğini yedik.Her işin bir sonu var.Bizdende buraya kadarmış.Okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, hizmetlilerimize, öğrencilerimize bu güne kadar gösterdikleri ilgiye, teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM YAP